Sera

غربالگری شنوایی نوزادان

غربالگری شنوایی نوزادان را به راحت ترین شکل ممکن تجربه کنید. علائم دیداری و صفحه نمایش لمسی بزرگ باعث عملکرد سریع و آسان Sera هنگام آزمایش نوزادان می شود.
 • ABR اتوماتیک

  ABR اتوماتیک Seraنتیجه ای قابل اعتماد و آسان برای تفسیر را ارائه می دهد که اهمیت ویژه ای در تمامی برنامه های غربالگری شنوایی نوزادان دارد. این راهکار مبتنی بر تحقیقات گسترده بالینی و تجربه چندین ساله ما در آزمایش ABR است که نتیجه ای قابل اعتماد با حساسیت 99.9 درصد و ویژگی بیشتر از 96 درصد فراهم می کند.

  الگوریتم ABRIS از فناوری معدل گیری وزن دهی شده برای مقابله با سر و صدا در محیط آزمایش استفاده می کند. استفاده از EarCups نیز به کاهش بیشتر سر و صدا در شرایط چالش برانگیز کمک می کند.

  • غربالگری خودکار ABR در کمتر از 30 ثانیه
  • آزمایش همزمان هر دو گوش
  • محرک منحصر به فرد CE-Chirp
 • نمایش TEOAE در چند ثانیه

  الگوریتم Sera TEOAE که توسط گروهی از مهندسان مجرب ما توسعه یافته است، آزمایش را به سطح بالاتری می رساند. با فیتینگ مناسب پروب امکان جمع آوری نتایج سریع و قابل اعتماد OAE امکان پذیر می شود. طراحی ویژه و سبک پروب همراه با الگوریتم پیشرفته کسف پاسخ، تضمین کننده کسب دقیق ترین نتایج است.

  • معدل گیری وزن دهی شده
  • پایش نویز در حین آزمایش
  • الگوریتم تشخیص پاسخ پیشرفته

ABRIS

CE-Chirp 200 Hz – 11 kHz
Level: 35 dB nHL
Analysis time: 3 minutes

DPOAE

2000 to 5000 Hz
Level: L1 = 65 dB SPL, L2 = 55 dB SPL
Analysis time: 60 seconds

TEOAE

1500 to 4000 Hz
Level: 83 dB peSPL, peak to peak calibrated, AGC controlled
Analysis time: 60 seconds

ABR اتوماتیک، DPOAE و TEOAE

ترکیب قدرتمند

آزمایش شنوایی هرگز به این آسانی نبوده است!

منو و رابط Sera برای آزمایش سریع و کارآمد طراحی شده اند. همه عملکردهای اصلی ارزیابی از صفحه اصلی "لمسی" قابل دسترسی هستند.

می توانید فقط پس از سه بار فشار دادن دکمه، آزمایش را شروع کنید. ورود اطلاعات جدید بیمار هرگز به این آسانی و سرعت نبوده است. هنگامی که بیمار خود را در دستگاه انتخاب یا وارد کردید، دستورالعمل های آماده سازی برای انواع آزمایش نمایش داده می شود.

غربالگری شنوایی نوزادان

شناسایی اولیه کم شنوایی برای اطمینان از رشد طبیعی مهارت های گفتاری، زبانی و اجتماعی کودک بسیار حیاتی است. با ترکیبی قدرتمند از ABRIS ، DPOAE و TEOAE ، دستگاه Sera این امکان را فراهم می کند تا به راحتی و به سرعت کم شنوایی بالقوه در نوزادان را تشخیص داده و آن را به گزینه ای مناسب برای هر برنامه غربالگری شنوایی تبدیل کنید.

توجه داشته باشید که ماژول ABRIS تست ABR اتوماتیک را ارائه می دهد

Obtain a result in no time

ارایه نتایج در سریعترین زمان

با دنبال کردن دستورالعمل های ساده روی صفحه، می توانید غربالگری ABR اتوماتیک خود را در کمتر از 30 ثانیه انجام دهید. غربالگری OAE نیز می تواند فقط در چند ثانیه انجام شود.
Designed for use

طراحی شده برای استفاده مکرر

Sera به راحتی در دست شما قرار می گیرد و با صفحه نمایش لمسی مستحکم، مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد و برای طولانی مدت قابل استفاده است.
Wireless

بي سيم

Sera با یک پایه شارژ بی سیم همیشه برای انجام آزمایش آماده است. حتی می توانید نتایج را برای بررسی بعدی بدون اتصال به برق چاپ کنید.

قابل حمل

ترالی حمل و نقل Sera امکان جابجایی آن را فراهم می کند؛ دستگاه را محافظت می کند و با دور نگه داشتن تجهیزات از بیمار، خطر انتقال آلودگی را کاهش می دهد.

امکانات

 • پنج چرخ برای تحرک عالی
 • دستگیره ای که حرکت پایه را آسان می کند
 • نگهدارنده تجهیزات و لوازم جانبی
 • سطل زباله متصل

غربالگری آسان نوزادان

در فیلم ببینید که چگونه می توانید با استفاده از دستگاه Sera آزمایش غربالگری نوزاد تازه متولد شده را به سرعت با تست OAE انجام دهید.

آکادمی

آخرین پیشرفت های علمی در حوزه شنوایی و تعادل ارائه شده توسط کارشناسان معتبر بین المللی ما را ببینید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات متنوع تشخیصی و توانبخشی ما، با شرکت آلتون شنوا نماینده انحصاری کمپانی اینتراکوستیک در ایران تماس بگیرید.
تمامی حقوق برای شرکت آلتون شنوا محفوظ است.