راهکارهای تعادل

Interacoustics جامع ترین راه حل های تعادل را در بازار ارائه می دهد. تیم ما از متخصصان تعادل از شنوایی شناسان و پزشکان گرفته تا مهندسان را شامل می شود. راه حل های ما می تواند توسط طیف وسیعی از پزشکان مانند فیزیوتراپیست ها ، شنوایی شناسان و متخصصان مغز و اعصاب برای توانبخشی و تشخیص بیماران مبتلا به اختلال تعادل و اختلالات دهلیزی استفاده شود.
جدید

VisualEyesTM

با پکیج های نرم افزاری و گزینه های سخت افزاری متنوع، می توانید آنچه را که اکنون نیاز دارید خریداری کنید و در صورت ضرورت، در آینده آن را ارتقاء دهید.
VisualEyes در یک سیستم جامع، مجموعه کاملی از تست های VNG، vHIT، حدت دینامیک بینایی (DVA) و صندلی چرخان را ارایه می دهد.
A female clinician assessing a girl with the VisualEyes software and Orion rotary chair
جدید

Orion Rotary Chairs

آزمایش صندلی چرخان ارزیابی عینی عملکرد دهلیزی است. پلت فرم VisualEyes برای ارزیابی پیشرفته دهلیزی با صندلی های Orion ادغام می شود.
A male clinician securing a young man to the Orion rotary chair

توانبخشی تعادل

کلینیک تعادل خود را آماده کنید تا در تمام مراحل مسیر از شناسایی اختلالات تعادل تا ارزیابی کامل و دقیق برتری داشته باشید. سپس پتانسیل توانبخشی کامل را به بیماران خود ارائه دهید.

TRV Chair

صندلی TRV ابزاری منحصر به فرد برای تشخیص و درمان سرگیجه وضعیتی حمله ای خوش خیم (BPPV) است. با استفاده از صندلی TRV، آزمایشگر می تواند بیماران خود را 360 درجه در امتداد صفحه هر کانال نیم دایره بچرخاند. همچنین برای نگاه دقیق به هر کانال نیم دایره می توان بیمار را در هر موقعیتی قفل کرد.

آکادمی

آخرین پیشرفت های علمی در حوزه شنوایی و تعادل ارائه شده توسط کارشناسان معتبر بین المللی ما را ببینید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات متنوع تشخیصی و توانبخشی ما، با شرکت آلتون شنوا نماینده انحصاری کمپانی اینتراکوستیک در ایران تماس بگیرید.
تمامی حقوق برای شرکت آلتون شنوا محفوظ است.