TBS25

TBS25 در فرکانس های پایین حدود 25 تا 40 دسی بل عملکرد بهتری نسبت به جعبه های آزمایش بزرگتر دارد و امکان اندازه گیری ورودی های تا حد 35 دسی بل SPL را فراهم می کند. TBS25 را با تجهیزات فیتینگ سمعک Interacoustics ترکیب کنید.

جعبه تست اختصاصی

TBS25 قدرت زیادی در کاهش نویز دارد. این دستگاه از درب قابل بسته شدن و مواد جاذب صدا استفاده می کند تا بهترین شرایط را برای تأیید عملکرد سمعک فراهم کند. این امر باعث کاهش بسیار زیاد صدا و یک محیط آزمایش ایده آل می شود که با استانداردهای ANSI و IEC مطابقت دارد.

میکروفون های جهت دار

TBS25 شرایط میدان آزاد بالاتر از 500 هرتز را شبیه سازی می کند و زاویه قرارگیری بلندگو نسبت به سمعک به نحوی است که اندازه گیری عملکرد میکروفون های دایرمشنال را تسهیل می نماید.

سمعک های غیرخطی

مدارهای غیرخطی به نویز محیط حساس هستند که می تواند باعث تغییر عملکرد شود. راه حل این مشکل، امکان میرایی کافی برای جلوگیری از سر و صدای ناخواسته است. میزان کاهش نویز TBS25 امکان اندازه گیری عملکرد سمعک را تا سطح ورودی 35 دسی بل SPL فراهم می کند.

یک دستگاه قابل نمایش

تمامی کابل ها و اتصالات این دستگاه بصورت داخلی تعبیه شده و نمای زیبایی را فراهم می کند که بدون مزاحمت کابل های متعدد، بتوانید اندازه گیری های دلخواهتان را انجام دهید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات متنوع تشخیصی و توانبخشی ما، با شرکت آلتون شنوا نماینده انحصاری کمپانی اینتراکوستیک در ایران تماس بگیرید.
تمامی حقوق برای شرکت آلتون شنوا محفوظ است.