Photo of an OAE test situation of a boy

هنگامی که همه آنچه نیاز دارید OAE است

Lyra برای انجام اندازه گیری های بالینی OAE، بهترین انتخاب است. اندازه گیری سریع و مطمئن OAE زمان آزمایش را کاهش می دهد و به شما فرصت بیشتری برای تمرکز بر بیمار می دهد.

قابل حمل و در عین حال قدرتمند

اتصال Lyra از طریق USB به رایانه و کار با آن در IA OAE Suite آسان است.
Lyra توسط اتصال USB شارژ می شود و دیگر نیازی به منبع تغذیه خارجی ندارد. می توانید Lyra را به راحتی از یک مکان به مکان دیگر ببرید.
A picture of the Lyra OAE product with cord an probe tube
Photo of Peter Bray

"Lyra بهترین روش اندازه گیری OAE است و تعهد Interacoustics برای ساخت یک دستگاه بی نظیر را نشان می دهد"

Peter Bray, Ph.D., Interacoustics OAE Specialist
Photo of an OAE test situation of an adult male
A picture of the IA OAE suite

OAEs را به دلخواه خود ترکیب کنید

فرقی نمی کند که DPOAE ، TEOAE یا ترکیبی از آنها را ترجیح دهید؛ Lyra یک مجموعه نرم افزاری ارائه می دهد که تمام نیازهای شما برای اندازه گیری سریع و انعطاف پذیر OAE را برآورده می کند. کار با IA OAE Suite بسیار آسان است و انجام آزمایش به بهترین شکل را تضمین می کند. همچنین، این نرم افزار امکان تفسیر و تجزیه و تحلیل دقیق داده های آزمون را فراهم می کند و شما می توانید بدون خروج از نرم افزار به راحتی بین DPOAE و TEOAE جابجا شوید.

ایده آل برای کودکان و بزرگسالان

هنگام آزمایش با Lyra لازم نیست نگران اندازه گوش های مختلف یا تغییر پروب برای گروه های سنی مختلف باشید. پروب سبک با انواع ear tips در اندازه های مختلف به آسانی در گوش فیت شده و باعث می شود Lyra برای آزمایش کودکان و بزرگسالان مناسب باشد. با عملکرد تشخیص خودکار قرارگیری در گوش و نمودار چک پروب ، اندازه گیری مطمئنی را تجربه کنید.

انتخاب پروتکل دلخواه

IA OAE Suite طیف وسیعی از پروتکل های آزمایشی را در بر می گیرد که برای اکثر گروه های بیماران و اهداف آزمایشی متناسب است. پروتکل ها می توانند منطبق با نیازهای خاص بالینی ایجاد یا تنظیم شوند.

ذخیره اطلاعات بیماران

IA OAE Suite در پایگاه داده OtoAccess اجرا می شود و این امکان را به شما می دهد تا اندازه گیری های OAE خود را با سایر نتایج آزمایش یک بیمار در پایگاه داده ترکیب کنید. Lyra و IA OAE Suite با Noah نیز سازگار هستند.
An image of the Lyra OAE software

آکادمی

آخرین پیشرفت های علمی در حوزه شنوایی و تعادل ارائه شده توسط کارشناسان معتبر بین المللی ما را ببینید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات متنوع تشخیصی و توانبخشی ما، با شرکت آلتون شنوا نماینده انحصاری کمپانی اینتراکوستیک در ایران تماس بگیرید.
تمامی حقوق برای شرکت آلتون شنوا محفوظ است.