An image of the OtoAccess icon

OtoAccess API

تعامل آسان سیستم های مدیریت داده

OtoAccess API چیست؟

OtoAccess API یک رابط برنامه نویسی کاربردی (API) است که به تأمین کنندگان سیستم پرونده الکترونیکی پزشکی (EMR) یا تأمین کنندگان سیستم پرونده الکترونیکی سلامت (HER) اجازه می دهد تا با راه حل های Interacoustics در یک رابط امن و کاملاً مشخص تعامل داشته باشند. با استفاده از OtoAccess API، ارائه دهندگان EMR می توانند گردش کار بهینه را برای متخصصان با استفاده از سیستم خود ایجاد کنند.

چه زمانی OtoAccess API برای شما مفید است؟

اگر هنگام استفاده از پایگاه داده ای متفاوت از دیتابیس OtoAccess، تجهیزات Interacoustics را استفاده می کنید، OtoAccess API برای شما و تأمین کننده دیتابیس شما ایده آل است و به شما امکان می دهد در رابط های کاربری آشنای خود کار کنید و تبادل داده را با پایگاه داده EMR به صورت خودکار انجام دهید.

چگونه با OtoAccess API کار کنیم؟

ارائه دهنده EMR شما باید توافق نامه استفاده از OtoAccess API را منعقد کند. برای اطلاعات بیشتر با شرکت آلتون شنوا تماس بگیرید.

OtoAccess API چگونه کار می کند؟

وقتی سیستم EMR خود را باز می کنید، می داند که کدام راه حل های Interacoustics در دسترس است و این موارد را به عنوان گزینه هایی برای استفاده در رابط کاربری سیستم EMR ارائه می دهد. وقتی بیمار و روش آزمایش را انتخاب کنید، نتایج آزمایش به طور خودکار در سیستم EMR شما ذخیره می شود. این امر زمان انتقال اطلاعات را کاهش می دهد.

OtoAccess API چگونه پیاده سازی می شود؟

OtoAccess API توسط ارائه دهنده EMR شما به عنوان یک API تحت وب اجرا می شود و به عنوان یک سرویس Windows اجرا می شود. این یک REST API است که به عنوان RESTful API نیز شناخته می شود. REST مخفف representational state transfer است. این مورد کاملاً مستند است و توسعه دهنده دیتابیس شما می تواند به راحتی از آن استفاده کند. پس از اجرای آن، با همه دستگاه های اینتراکوستیک کار خواهد کرد.

آکادمی

آخرین پیشرفت های علمی در حوزه شنوایی و تعادل ارائه شده توسط کارشناسان معتبر بین المللی ما را ببینید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات متنوع تشخیصی و توانبخشی ما، با شرکت آلتون شنوا نماینده انحصاری کمپانی اینتراکوستیک در ایران تماس بگیرید.
تمامی حقوق برای شرکت آلتون شنوا محفوظ است.