Graphic showing the OtoAccess Database centered between audiological areas.

نرم افزار مدیریت بیمار برای شنوایی شناسان

مدیریت داده های کلینیک خود را ساده کنید

OtoAccess Database یک راه حل نرم افزاری است که مجموعه کاملی از تجهیزات Interacoustics را که می توانید در فعالیت بالینی خود استفاده کنید، پوشش می دهد. این طیف شامل تجهیزات متعدد تشخیصی در رشته شنوایی شناسی است. OtoAccess Database کل گردش کار شما را در یک برنامه بیمارمحور ادغام می کند. از طریق این پایگاه داده ها می توانید سوابق جدید بیمار را ایجاد کنید، آزمایشات بالینی خود را انجام دهید و به تمام داده های بیمار خود دسترسی پیدا نمائید.

نرم افزار مدیریت جامع برای حجم وسیع بیماران

به عنوان یک راهکار که می تواند به صورت مستقل یا شبکه استفاده شود، دیتابیس OtoAccess بسیار کاربردی است. این نرم افزار از گردش کار در هر اندازه و حجم بیماران، از کلینیک کوچک گرفته تا بیمارستان بزرگ را پشتیبانی می کند.

بیمار خود را در اولویت قرار دهید

دیتابیس OtoAccess گردش کار مبتنی بر کاغذ را از بین می برد. تمام داده های بیمار و آزمایش با خیال راحت ذخیره و نسخه پشتیبان از آنها تهیه می شود. جستجوی بیماران بسیار سریع انجام شده و زمان بیشتری را برای پرداختن به بیماران در اختیار خواهید داشت.

نرم افزار کاربر پسند

استفاده از این نرم افزار آسان است و یادگیری کار با آن به زمان چندانی نیاز ندارد. شما می توانید آزمایش بیمار را انجام دهید و با چند کلیک به پرونده بیمار دسترسی پیدا کنید. هر شنوایی شناس پس از چند دقیقه آموزش قادر به کار با این نرم افزار خواهد بود.

آماده برای ادغام با پرونده الکترونیک بیمار (EHR)

بانک اطلاعاتی OtoAccess پلتفرمی است که می توانید با سیستم های پرونده سلامت الکترونیکی ادغام شود. OtoAccess Worklist HL7 یک افزونه اختیاری است که می تواند پیام های HL7 را تفسیر کند. با این کار می توانید کلینیک شنوایی شناسی خود را با سیستم های EHR ترکیب کنید.

مدیریت حرفه ای داده ها

پایگاه داده OtoAccess با HIPAA و FIPS سازگار است و عملکرد مدیریت داده را بهبود بخشیده تا تظابق بیشتری با GDPR داشته باشد. این موارد شامل پشتیبان گیری خودکار، کاربران پیشرفته و تنظیمات گروهی و ایجاد دسترسی پیشرفته به سیستم است. می توانید این موارد را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید و مطمئن باشید همه داده ها با اطمینان مدیریت می شوند.

آکادمی

آخرین پیشرفت های علمی در حوزه شنوایی و تعادل ارائه شده توسط کارشناسان معتبر بین المللی ما را ببینید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات متنوع تشخیصی و توانبخشی ما، با شرکت آلتون شنوا نماینده انحصاری کمپانی اینتراکوستیک در ایران تماس بگیرید.
تمامی حقوق برای شرکت آلتون شنوا محفوظ است.