OtoAccess Worklist HL7

مدیریت آسان پرونده الکترونیک سلامت (HER) و HL7

راهکار تلفیق دیتابیس های تخصصی سلامت

سیستم های مدیریت داده ها مانند دیتابیس OtoAccess روشی آسان و ایمن برای ذخیره اطلاعات بیمار و ریپورت نویسی ارائه می دهد. این امر در تنظیمات شبکه ای بزرگ با تعداد زیادی از کاربران نیز امکان پذیر است.

با OtoAccessWorklist HL7 ، دیتابیس OtoAccess و پرونده الکترونیک سلامت بیمار (HER) با هم ترکیب می شود. این بدان معنی است که بیماران شما به طور خودکار در لیست سیستمی جامع نشان داده می شوند و نتایج آزمایش مستقیماً در سیستم EHR ذخیره می شود که به آن سیستم های EMR یا پرونده پزشکی الکترونیک نیز گفته می شود.

  • Woman smiling and an open laptop.

با ادغام EHR پنج تا ده دقیقه صرفه جویی کنید

OtoAccessWorklist HL7 از پیام های HL7 برای خودکار سازی پیام رسانی بین سیستم EHR و دیتابیس OtoAccess استفاده می کند. این بدان معناست که دیگر نیازی به وارد کردن دستی اطلاعات بیمار در پایگاه داده ها ندارید. علاوه بر این، دیگر نیازی به استخراج، چاپ یا اسکن نتایج آزمون نخواهید داشت.

با OtoAccessWorklist HL7 ، اطلاعات بیمار مستقیماً در لیست کار شما نشان داده می شود. شما به سادگی بیمار خود را انتخاب می کنید، آزمایشات را انجام می دهید و نتایج آزمایش را در عرض چند ثانیه به سیستم EHR برمی گردانید. به طور معمول پنج تا ده دقیقه در هر بیمار صرفه جویی می کنید.

ادغام EHR با OtoAccessWorklist HL7 کارآیی و قابلیت همکاری را تضمین می کند و قدرت مدیریت داده ها را بهبود می بخشد. در نهایت، این راهکار باعث می شود تا شما بتوانید مراقبت کامل از بیماران خود را انجام دهید.

سه مرحله گردش کار آسان با OtoAccess Worklist HL7

1. داده ها را بازیابی کنید

مسئول پذیرش اطلاعات و قرار ملاقات بیمار را در سیستم EHR وارد می کند.

2. انجام آزمایشات

بلافاصله می توانید به اطلاعات موجود در رابط OtoAccess Worklist HL7 دسترسی پیدا کرده و آزمایشات خود را انجام دهید.

3. داده ها را برگردانید

با چند کلیک، پس از اتمام کار، داده ها را به سیستم EHR بازگردانید.
Woman entering hospital, and male clinician testing female patient.

حفظ امنیت داده ها

تمام اطلاعات آزمایشات و داده های بالینی در OtoAccess ذخیره می شود. با استفاده از OtoAccess به عنوان بستر یکپارچه سازی، می توانید اطمینان حاصل کنید که داده های حساس مانند شناسه بیمار و اطلاعات خصوصی وی به طور ایمن مدیریت می شوند.

نرم افزار جذاب

با رابط کاربری ساده و سریع، استفاده از نرم افزار پس از یک آموزش مختصر بسیار آسان است. تصاویر و گزارشات OtoAccess را می توان خیلی سریع به سیستم مدیریت پرونده پزشکی بیمار انتقال داد.

سازگاری با تمام محصولات

OtoAccess Worklist HL7 از همه محصولات Interacoustics، از ادیومتری تا تعادل پشتیبانی می کند. رابط به طور خودکار دستگاه هایی را که در رایانه خود دارید نمایش می دهد.

برای نصب با شرکت آلتون شنوا تماس بگیرید

OtoAccess Worklist HL7 از استانداردهای پیام رسانی سطح هفت سلامت (HL7) پیروی می کند. این برنامه از HL7 نسخه 2.x همراه با OtoAccess پشتیبانی می کند.

می توانید انواع پیام های HL7 را با توجه به نیاز خود پیکربندی کنید. برای جزئیات بیشتر در مورد نصب این نرم افزار با شرکت آلتون شنوا تماس بگیرید.

  • Woman looking at computer screen.

با OtoAccess Worklist HL7 در وقت صرفه جویی کنید

OtoAccessWorklist HL7 به شما امکان می دهد دیتابیس کلینیک خود را با سیستم های EHR ادغام کنید. این امر به شما امکان می دهد برای هر بیمار پنج تا ده دقیقه صرفه جویی کنید. در این ویدئو توضیحات بیشتر در مورد نرم افزار را مشاهده کنید.

آکادمی

آخرین پیشرفت های علمی در حوزه شنوایی و تعادل ارائه شده توسط کارشناسان معتبر بین المللی ما را ببینید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات متنوع تشخیصی و توانبخشی ما، با شرکت آلتون شنوا نماینده انحصاری کمپانی اینتراکوستیک در ایران تماس بگیرید.
تمامی حقوق برای شرکت آلتون شنوا محفوظ است.