ویدیو اتوسکوپ

Viot

استفاده آسان

به محض ظاهر شدن تصویر روی صفحه، آماده استفاده است.

کنترل با یک دکمه

کنترل کامل ارزیابی هر دو گوش بدون نیاز به بازگشت به رایانه.

نمای 90 درجه ای

با مشاهده زاویه 90 درجه ای، پرده گوش و قسمت پایین کانال گوش را مشاهده کنید.

راه کاری بی نظیر برای اتوسکوپی

اتوسکوپ Viot از Interacoustics یک انتخاب عالی برای کلینیک هایی است که برای ارزیابی های تشخیصی به اتوسکوپ ویدیویی با کاربرد آسان نیاز دارند. با Viot کانال گوش خارجی را قبل، در حین و بعد از هر اقدام ادیولوژیک مشاهده کنید.

اتوسکوپ ویدیویی با قابلیت استفاده بالا

با وزن 135 گرم، Viot واقعاً یک اتوسکوپ ویدیویی جمع و جور و کوچک است. LED داخلی منبع نور قدرتمند و روشن را فراهم می کند و امکان ثبت رنگ واقعی ممکن است. به منبع تغذیه اضافی نیاز ندارید، زیرا اتوسکوپ ویدیویی از طریق کابل USB خود ، که یک اتصال USB 2.0 است ، شارژ می شود.
Male clinician talking to female patient after otoscopic examination.

نرم افزاری که کار را آسان می کند

این نرم افزار دارای رابط کاربری سریعی است و می تواند با پایگاه داده های Noah یا OtoAccess تلفیق شود. هنگام کار با Viot می توانید از بین نرم افزارهای Viot ، Callisto و Affinity یکی را انتخاب کنید. علاوه بر این، نرم افزار ویژگی های زیر را فراهم می کند:
  • خروجی تصویر به فرمت های مختلف.
  • امکان مشاهده جلسات تنظیم قبلی
  • درج نظر برای تصاویر مختلف
  • الگوهای چاپ از پیش آماده.
  • سازگار با ویندوز 7، 8 و 10
Laptop with video otoscopy software, ViotTM and speculums.

پیش نیاز ارزیابی بالینی شما

اتوسکوپی قبل از هرگونه ارزیابی شنوایی شناسی یک اصل مهم است. اتوسکوپی ویدئویی قابلیت ارزشمند دیگری را به معاینه گوش اضافه می کند و امکان مستندسازی معاینات برای درج در پرونده یا ارسال به پزشک را میسر می کند. اتوسکوپی گوش بیمار با Viot می تواند عفونت گوش، اجسام خارجی مانند جرم یا سرومن، اوتیت میانی یا سایر ناهنجاری ها را نشان دهد.

فیلم ها و تصاویر با کیفیت بالا

دوربین موجود در Viot دارای نمای 90 درجه است که به طور همزمان پرده گوش و بخشی از کانال گوش را نمایش می دهد. این دوربین تصاویر واضحی را ثبت می کند و همچنین به عنوان یک دوربین فیلمبرداری عمل می کند تا نمایی بزرگتر از مجرای گوش و پرده تمپان را برای شما فراهم می کند.

معاینات اتوسکوپی کارآمد

Viot دارای automatic white balancing است، به این معنی که می توانید همانطور که تصاویر یا فیلم روی صفحه ظاهر می شود، بلافاصله از آن استفاده کنید. علاوه بر این، اتوسکوپ ویدیویی تنها با یک دکمه قابل کنترل است. این بدان معناست که می توانید بدون اینکه برای تغییر گوش یا گرفتن عکس یا فیلم به رایانه مراجعه کنید، ارزیابی کاملی از هر دو گوش به عمل آورید. همه اینها استفاده بهینه از زمان را تضمین می کند.

به خوبی از بیماران خود مراقبت کنید

طراحی ارگونومیک Viot استفاده از آن را آسان کرده و قرارگیری راحت در گوش بیمار را تضمین می کند. همچنین، این اتوسکوپ ویدئویی دارای یک پایه مسطح فلزی است تا بتوانید آن را روی میز خود نصب کنید.

آکادمی

آخرین پیشرفت های علمی در حوزه شنوایی و تعادل ارائه شده توسط کارشناسان معتبر بین المللی ما را ببینید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات متنوع تشخیصی و توانبخشی ما، با شرکت آلتون شنوا نماینده انحصاری کمپانی اینتراکوستیک در ایران تماس بگیرید.
تمامی حقوق برای شرکت آلتون شنوا محفوظ است.